Allegro SMART Family - Dołącz/Dodaj kogoś

37
mar 1. 2022
Dodaj kogoś do rodziny SMART lub sam dołącz do czyjejś
Wątek założony z myślą o osobach chcących podzielić się swoim SMART FAMILY na allegro z innymi (można dodać 9osób jeśli się ma allegro smart i w ten sposób podzielić z innymi darmowymi dostawami) lub skorzystać z tej opcji i dołączyć pisząc komentarz z prośbą na dole.

Ja chętnie dołączę 😏
Aktualizacje społecznościowe
Awatar użytkownika Al_Moheida
Do kiedy można udostępnić Allegro Smart! w Allegro Family? To zależy to od momentu wykupienia lub przedłużenia subskrypcji Smart!.

 • Jeżeli użytkownik ma miesięczną lub roczną subskrypcję wykupioną przed 21 listopada 2022, przed godziną 9:00 – może udostępniać usługę Allegro Smart! do zakończenia swojej subskrypcji.
 • Jeżeli użytkownik ma miesięczną lub roczną subskrypcję wykupioną od 21 listopada 2022, od godziny 9:00 – może udostępniać Allegro Smart! do 30 czerwca 2023, w ramach programu Dziel Allegro Smart! z bliskimi.
Sklepy: pytania i opinie

37 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika piotr.piotr-88fc2.03920
  Nathan_Drake01/03/2022 17:01

  Allegro family jest tak lipnie skonstruowane, że właściciel płaci i fin …Allegro family jest tak lipnie skonstruowane, że właściciel płaci i finalizuje zakupy członkom grupy... Także jest to nic nie warte...Zrobili duży szum o nic, także jak ktoś sporo zamawia z alledrogo to lepiej wziąć na siebie tylko i wyłącznie ten Smart...


  bzdura, każdy płaci za siebie a właściciel nie widzi zakupów innych
 2. Awatar użytkownika Kabix
  Autor
  Nathan_Drake01/03/2022 17:01

  Allegro family jest tak lipnie skonstruowane, że właściciel płaci i fin …Allegro family jest tak lipnie skonstruowane, że właściciel płaci i finalizuje zakupy członkom grupy... Także jest to nic nie warte...Zrobili duży szum o nic, także jak ktoś sporo zamawia z alledrogo to lepiej wziąć na siebie tylko i wyłącznie ten Smart...


  No to niezła nieznajomość tematu..
  Allegro family zostaje utworzone przez właściciela grupy który ma możliwość dodać jeszcze 9 osób. Jeśli chcę to może zrobić zakupy dla członka grupy jeśli ten uprzednio wyśle mu prośbę że chciałby żeby za te zakupy zapłacił (np. córka do ojca), a może też odrzucić prośbę w każdym momencie.
  Jeśli właściciel ma smarta to cała grupa zyskuje smarta automatycznie.

  Allegro SMART family największe PLUSY?
  +Podzielenie się smartem aż z 9 innymi osobami za darmo i bez żadnych strat dzięki czemu nie tylko właściciel ma darmowe zakupy ale i inni mogą sobie po pasożytować 🤫
  +Jedna osoba w rodzinie może z łatwością zapłacić za zakupy dzieci lub współmałżonka lub znajomego.. kogokolwiek.. możliwości jest wiele. Jedna osoba zamawia inna jej opłaca jeśli im tak pasuje to spoko a ułatwia.
  +Można dodać kogoś na chwilę, ta osoba sobie kupi ze smartem, a później można ją wyrzucić z grupy i nadal będzie mogła zwrócić przedmiot w ramach allegro smart za darmo bo w momencie kupowania miała aktywny allegro smart.

  Największe minusy Allegro SMART?
  Chyba tylko dla firmy allegro bo wiele osób dostało darmową dostawę totalnie za darmo dołączając się do innych co wcześniej nie było możliwe. Ale w sumie to jest dla nich fajna reklama że udostępnili taką super opcję na darmowe zakupy... chociaż sądząc po komentarzach wiele osób nie zdaję sobie sprawy jak to w ogóle działa 🤷

  TLDR allegro family się opłaca dla wszystkich
 3. Awatar użytkownika Nathan_Drake
  Allegro family jest tak lipnie skonstruowane, że właściciel płaci i finalizuje zakupy członkom grupy... Także jest to nic nie warte...
  Zrobili duży szum o nic, także jak ktoś sporo zamawia z alledrogo to lepiej wziąć na siebie tylko i wyłącznie ten Smart... (Edytowano)
 4. Awatar użytkownika Kabix
  Autor
  artura222/03/2022 13:55

  Proszę mi wytłumaczyć zalety takiego dołączenia do smarta, dla osoby która …Proszę mi wytłumaczyć zalety takiego dołączenia do smarta, dla osoby która dołącza (wysyła zaproszenie) i opłaca smarta??


  Czyli dla osoby która jest założycielem grupy family. Kiedyś jeszcze była promocja na monety i ludzie dodawali do swoich rodzin, bo mieli monety z tego, więc też rabat na późniejsze zakupy. Teraz w sumie nic nie masz poza wdzięcznością osoby dodanej że ma darmowe zakupy dzięki Tobie to możesz najwyżej zaproponować żeby Ci się do smarta chociaż dołożył x)
  A jak masz rodzinę i lubisz kupować im rzeczy to łatwo wyślą ci rachunek za który zapłacisz ;]

  (TIP Jeśli odejdziesz od jakiejś rodziny to powrócić do tej samej możesz dopiero po 3 miesiącach - takie zabezpieczenie żeby nie wychodzić i wchodzić na zakupy jedynie jak chętnych na smarta jest więcej niż 9 osób)
 5. Awatar użytkownika KorppX
  Szukam zaginionej cioci lub wujka, posiadający wolne miejsce w Allegro Family
 6. Awatar użytkownika Nathan_Drake
  piotr.piotr-88fc2.0392001/03/2022 17:12

  bzdura, każdy płaci za siebie a właściciel nie widzi zakupów innych


  Może to zmienili, ja kilka miesięcy temu podpinałem kogoś i kupujący wymagał mojej zgody i finalizacji transakcji...
 7. Awatar użytkownika artura2
  piotr.piotr-88fc2.0392001/03/2022 17:12

  bzdura, każdy płaci za siebie a właściciel nie widzi zakupów innych


  Czasami zrozumienie tekstu czytanego jest problemem. Tłumacze: płaci za Smart innym członkom "klubu" rodzina, nie za zakupy
 8. Awatar użytkownika MaTTdridista
  A ma ktoś może jakiś voucher na smarta? Chetnie bym kupił bo się kończy, a mam pare osob w rodzinie do dodania
 9. Awatar użytkownika HBeng
  Ma ktoś wolne miejsce w rodzinie?
 10. Awatar użytkownika HBeng
  MaTTdridista13/03/2022 15:38

  A ma ktoś może jakiś voucher na smarta? Chetnie bym kupił bo się kończy, a …A ma ktoś może jakiś voucher na smarta? Chetnie bym kupił bo się kończy, a mam pare osob w rodzinie do dodania


  Nie szukasz kogoś do rodziny?
 11. Awatar użytkownika Molibdemowy
  Ja również bym dołączył
 12. Awatar użytkownika artura2
  Proszę mi wytłumaczyć zalety takiego dołączenia do smarta, dla osoby która dołącza (wysyła zaproszenie) i opłaca smarta??
 13. Awatar użytkownika trickytg
  Chętnie dołączę do rodziny jak ktoś ma wolne miejsce proszę o priv
 14. Awatar użytkownika Joanna252
  Chętnie dołączę
 15. Awatar użytkownika kp_ldz
  Też bym chętnie dołączył do takiej rodzinki Smart.
 16. Awatar użytkownika nikos101
  Czy ma ktoś wolne miejsce, żeby dołączyć do smarta?
 17. Awatar użytkownika migawka_
  cześć, mam ktoś wolne miejsce w rodzince, chętnie dołączę? (Edytowano)
 18. Awatar użytkownika TigerGG
  Również bym dołączył do kogoś.
 19. Awatar użytkownika MaxPine
  też szukam rodzinki
 20. Awatar użytkownika Marcinekkk
  Ma ktoś miejsce?
Awatar użytkownika