Allegro - powiadomienia o zmianie ceny

19
paź 23. 2019
Zdecydowałem się założyć dyskusję na ten temat, gdyż jak mi wiadomo niektórzy jak nie większość Społeczności otrzymuje na mail, bądź też aplikację powiadomienia o zmianie ceny. W moim przypadku natomiast osobiście nigdy nie zetknąłem się z takim powiadomieniem w żaden sposób bez względu na to, czy to przedmiot w koszyku czy też obserwowany.
Mało tego - ostatnio podczas licytacji zostałem przelicytowany i pomimo tego, że mam zaznaczone w opcjach zarówno email jak i aplikacja parafkę, że ma przyjść powiadomienie zarówno na mail jak i na aplikację nic takiego nie otrzymałem, co skłania mnie do podejrzeń, że coś jest nie tak. Owszem informacja co do przelicytowania pojawiła się owszem w aplikacji w prawym górnym rogu pod ikonką dzwonka, ale powiadomienia nie było. Tam też owszem są powiadomienia TYLKO I WYŁĄCZNIE dotyczące wysłania towaru.
Oczywiście zdaję sobie sprawę, że przy okazjach smart jak ostatnio Somat czy kredka pod oko które znikają w 0.33 s takie powiadomienia to o d... rozbić, ale no mając coś w obserwowanych przydałoby się mieć na bieżąco takie informacje.
Obawiam się, że moje konto najwyraźniej jest zbanowane otrzymywaniem powiadomień - ktoś może doradzi czy do supporu jakiegoś pisać?
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Dyskusje

19 Komentarzy