Allegro Lokalnie

7
sie 13. 2019
Dzisiejsza aktualność Allegro, piszcie w komentarzach co o tym sądzicie.
allegro.pl/pom…ter
Aktualizacje społecznościowe
Docelowo serwis Allegro ma służyć sprzedaży przez firmy, a Allegro Lokalnie przez osoby prywatne.
Oferty osób prywatnych mogą być wznowione, nie dłużej niż do 31 stycznia 2020.

Grupy

7 Komentarzy
Allegro od dawna nie sprzyja prywatnym użytkownikom.
I jeszcze według zapowiedzi od sprzedaży "Lokalnie" będzie prowizja 10%. Tak więc Janusze się załamią, jak również stracą Ci, którzy okazjonalnie mieli coś wystawione.
Edytowane przez: "stonkaziemniaczana" sie 13. 2019
stonkaziemniaczana13/08/2019 15:26

Allegro od dawna nie sprzyja prywatnym użytkownikom.I jeszcze według z …Allegro od dawna nie sprzyja prywatnym użytkownikom.I jeszcze według zapowiedzi od sprzedaży "Lokalnie" będzie prowizja 10%. Tak więc Janusze się załamią, jak również stracą Ci, którzy okazjonalnie mieli coś wystawione.


Jeszcze należałoby dodać do tej Twojej informacji dodatkowej, że od 1 listopada nie będziesz mieć już możliwości ubiegania się o zwrot prowizji, a to jest kluczowe. Więc do 31 stycznia możesz wznawiać, ale co w przypadku, jak ktoś dla jaj kliknie kup teraz, żeby nie mieć konkurencji ?
A po za tym to nie będzie możliwości skorzystania z API do integracji z narzędziami do zarządzania sprzedażą. Czyli na paczkomat za 9 zeta też się nie załapiesz.
Edytowane przez: "tomku77" sie 13. 2019
Moim skromnym zdaniem to w strasznie h... kierunku zmierza to całe Allegro.
CiekawskiGeorge13/08/2019 16:58

Komentarz usunięty


ponieważ olx i allegro należą do jednej grupy to być może jest to krok w kierunku likwidacji olx. bo po co utrzymywać dwa podobne twory po pojawieniu się allegro lokalnie..
geos17/08/2019 04:22

ponieważ olx i allegro należą do jednej grupy to być może jest to krok w ki …ponieważ olx i allegro należą do jednej grupy to być może jest to krok w kierunku likwidacji olx. bo po co utrzymywać dwa podobne twory po pojawieniu się allegro lokalnie..


Dzwoniła do mnie jakiś czas temu pracowniczka OLX w jakiś tam w sprawie i przy okazji dowiedziałem się od niej, że OLX nie należy już do grupy Allegro.
Ile lat Amazon miał nie sprzedawać oficjalnie pełną parą w PL przez foch Allegro bojący się konkurencji ? Czy całe wejście Amazona w PL skończyło się na dorobieniu języka do wersji DE?
Edytowane przez: "voodoo69" sie 18. 2019
vakl18/08/2019 08:53

Dzwoniła do mnie jakiś czas temu pracowniczka OLX w jakiś tam w sprawie i p …Dzwoniła do mnie jakiś czas temu pracowniczka OLX w jakiś tam w sprawie i przy okazji dowiedziałem się od niej, że OLX nie należy już do grupy Allegro.


masz rację. OLX należy do Naspersa teraz, a w 2016 roku Naspers sprzedał grupę Allegro funduszom inwestycyjnym Cinven, Permira i Mid Europa
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje