Opublikowano dzień temu

All inclusive last minute w lipcu, czy warto czekać?

Kochani, pomóżcie. Mam urlop od 30.06 do 08.07. Chciałem wyjechać z dziewczyną na pierwsze wakacje allinclusive. Nie mam doświadczenia w kupowaniu takich wycieczek i nie znam cen. Aktualnie jest jeszcze trochę ofert do Bułgarii, Grecji, Turcji, niestety odpadają kierunki gdzie jest wymagany paszport, zapomnieliśmy wyrobić aktualne dokumenty. Tutaj gdzie możemy lecieć ceny wahają się od 2000 do 3000 tysięcy od osoby za około 7 nocy. Czy warto poczekać na oferty last minute pod koniec czerwca, czy bookowac już wyjazd? Nie zależy nam na konkretnym kierunku lub hotelu. Fajnie jakby była blisko plaża i coś do zwiedzania.

Dzięki i pozdrawiam
Aktualizacje społecznościowe

2 Komentarze

Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Qaz123
  Co to za syf znalazłeś skoro kosztuje 2-3 tysiące Grecja czy Turcja w lipcu?
  Można czekać bliżej terminu wyjazdu ale musisz obserwować ilość ofert bo niestety w tym roku jest tak, że ludzie wykupują i potem generalnie nic nie ma - szczególnie zaobserwowałem to dla ofert w środku miesiąca, na koniec/początek jest trochę lepiej.
  Polecam wybrać sobie kilka hoteli które chcesz i obserwować ich ceny, jak spadną to po prostu brać i nie czekać do samego końca bo efekt może być taki j/w - nic nie zostanie i spędzisz urlop przed tv
 2. Awatar użytkownika Mytthew
  Stoję przed tym samym wyborem, też nie wyrobiłem dokumentów paszportu ale może uda się wyrobić z czasem i wydadzą je do połowy lipca. Ja planuje wyjazd w okolicach 20 lipca i obecnie bardzo podobają mi się oferty z Egiptu ale boję się, że nie zdążę z wyrobieniem pięciu paszportów (ja i rodzinka).
  Boje się tego że w lipcu wszystkie najlepsze hotele zejdą i nie złapię nic co będzie mieć 2 pokoje albo zostaną hotele najgorszego sortu.