Aliexpress zwrot

4
paź 17.
Witam.
Pierwszy raz robiłem zakupy na ali.Dokonałem zakupu,zrobiłem przelew i wszystko cacy.Ale później przeglądając ofertę zorientowałam się że sprzedawca ma 2 opcje takiego samego produktu,a mianowicie pad ps4 na kablu,i i pad bezprzewodowy.Oczywiscie nie patrząc zaznaczyłem ten który mnie nie interesuje,czyli na kablu.Po jakiś 20 minutach anulowałem zamówienie.I tu moje pytanie.Czy aliexpress zwróci mi kasę?i w jakim czasie?
Dziękuję za odpowiedź.
Aktualizacje społecznościowe
4 Komentarze
Zależy od woli sprzedawcy, w moim przypadku chyba zawsze zgadzali się na anulowanie. Zwrot może kilka dni potrwać...
No widzisz,przy anulowaniu dałem przycisk "inny powód".Gdzieś tam wyczytałem że to najlepsze rozwiązanie.W między czasie napisałem do sprzedawcy że się po prostu pomyliłem.A po jakim czasie dostajesz zwrot pieniędzy?
Zależy. Raczej nie ma normy. Zależy od Ali, metody płatności, oraz banku, bo opóxnienie nie musi wynikać wyłącznie z ich strony. Ale z anulowaniem zamówienia nie powinno być problemu, o ile sprzedawca nie przyspieszy wysyłki, by zablokować możliwość rezygnacji... Ale zwykle nie robią takowych problemów.
Edytowane przez: "Herushingu" paź 17.
Kilka dni po zatwierdzeniu anulacji przez sklep, dziś rano kupowałem nerkę z cashbackiem na EPN i zamiast 8$ naliczyło mi nieco ponad 2$. Też czekam na zamknięcie od rana, poprzednio kupowałem okulary 29.09 i po naliczeniu małego zwrotu sklep się ociagł i dopytywał czy na pewno chcę skasować zamówienie - ostatecznie 1.10 zamknęli a kasa wróciła 6.10 na revoluta
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje