Aliexpress - zbliża się czas zamknięcia zamówienia, a paczki nie ma :(

gru 21. 2017
Witam,
Jestem początkującym "aliholikiem" - do tej pory zakupiłem na ali tableta,telefon oraz etui i wszystko było ok. Koło miesiąca temu zamówiłem urządzenie do aromatoterapii (ok. 150 zł), z nadzieją , że otrzymam je do Świąt -przewoźnik PostNL

Komunikat w zamówieniu "Your order will be closed in: 2 days 20 hours 25 minutes" informuje mnie, że równo w Wigilię mija termin dostawy - czy to jest dobra interpretacja ?
Paczka "za Chiny Ludowe" nie dotrze przed 24.12. - wydaje mi się, że "majfriend" nie miał towaru , albo zwlekał z wysyłką, bo dopiero jak prawie po miesiącu (11.12) ochrzaniłem go co się dzieje z paczką , to pojawił się komunikat "The item is ready for shipment".

Dziś w 17Track pojawiła się aktualizacja: "Amsterdam International Mail Center Item Posting 2017--11-20 09:17".

Tak wygląda całość:

65377-Sdc9d.jpg
Jeśli dobrze to rozumiem, paczka faktycznie jest w drodze.

I teraz pytanie do bardziej doświadczonych peperowiczów - paczka nie dojdzie w terminie, założę dysputę i co dalej ? Otrzymam zwrot kasy i po jakimś czasie jak towar dojdzie i będę miał go za friko ? Otrzymam częściowy zwrot kasy ?

Czy Ali przetrzyma kasę jeszcze np. 30 dni, jak paczka dojdzie to gościowi zwrócą całość albo część ?

Jak w takiej sytuacji powinienem postąpić ? Bo na pewno muszę zareagować jak upłynie czas pokazany w zamówieniu, w polu "Your order will be closed in: 2 days 20 hours 25 minutes"...

Z góry dziękuję za pomoc.
Aktualizacje społecznościowe
Różne
Dyskusje
27 Komentarzy
Prześlij Komentarz