Aliexpress wysyłka z PL

7
cze 20. 2020
Witam zamówiłem towar z aliexpress wysyłka z magazynu Pl, kupiłem 17.06 dostawa 3 dni przez cainiao warehouse..., poniżej estymated delivery 06/25 a w statusie odlicza czas od 10 dni. O co chodzi ktoś wyjaśni?
Aktualizacje społecznościowe
7 Komentarzy
A wysłano Ci już zamówienie, czy masz status "oczekiwanie wysyłki"? Bo coś mi się wydaje, że to drugie, a licznik odlicza Ci po prostu czas jaki sprzedawca dał sobie na wysyłkę towaru. Czas dostawy (tutaj 3 dni) liczy się od momentu wysłania przedmiotu.
Edytowane przez: "azaber" cze 20.
azaber20/06/2020 17:20

A wysłano Ci już zamówienie, czy masz status "oczekiwanie wysyłki"? Bo coś …A wysłano Ci już zamówienie, czy masz status "oczekiwanie wysyłki"? Bo coś mi się wydaje, że to drugie, a licznik odlicza Ci po prostu czas jaki sprzedawca dał sobie na wysyłkę towaru. Czas dostawy (tutaj 3 dni) liczy się od momentu wysłania przedmiotu.


Mam status oczekiwanie wysyłki, byłem pewien że wysyła zaraz po otrzymaniu kasy w 3 dni. Jest gdzieś napisane jaki czas jest na wysłanie u danego sprzedawcy przesyłki?
Darwin120/06/2020 17:42

Mam status oczekiwanie wysyłki, byłem pewien że wysyła zaraz po otrzymaniu …Mam status oczekiwanie wysyłki, byłem pewien że wysyła zaraz po otrzymaniu kasy w 3 dni. Jest gdzieś napisane jaki czas jest na wysłanie u danego sprzedawcy przesyłki?


Niestety nie, jest tylko podana data spodziewanej dostawy, która jest mocno orientacyjna. Z nimi bywa różnie, czasami wyślą jeszcze tego samego dnia, a czasami trzeba czekać nawet 10 dni, albo i więcej. Niestety.
Edytowane przez: "azaber" cze 20.
azaber20/06/2020 17:53

Niestety nie, jest tylko podana data spodziewanej dostawy, która jest …Niestety nie, jest tylko podana data spodziewanej dostawy, która jest mocno orientacyjna. Z nimi bywa różnie, czasami wyślą jeszcze tego samego dnia, a czasami trzeba czekać nawet 10 dni, albo i więcej. Niestety.


Dzięki za zainteresowanie i odpowiedź. Pozdrawiam
W ciągu ostatniego miesiąca zamówiłem chyba 8 rzeczy niby z polskich magazynów, a wszystkie zostały wysłane z Chin
Avatar
Usunięty343779
Racja ja tez zamówiłem z polski a wysłali z Chin.
To oszuści wysyłka w ciągu 10 dni a dostawa 3 robią tak ze wysyłają czekają aż dojdzie z Chin w 10 dni i wtedy waśni formują ze wysłali z polski xd
jedyną sensowna wysyłka z Ali z pl to ta gdzie jest oznaczone ze w 3 dni
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst