Aliexpress - program polecający

1
wrz 13. 2020
Drogie Grażynki i Janusze! Ostatnio zaprosiłem brata na Aliexpress i powinienm dostać kupon 5$ po pierwszym zakupie brata a brat 24$ w kuponach. Nic brat nie dostał. Wiecie co jest grane ? Czy można złożyć reklamację ? Szukałem na ali gdzieś linku do reklamacji ale nic nie znalazłem....
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
1 Komentarz
Od czasu do czasu, program poleceń na ali staje się jakby nieaktywny, tzn. nie wpadają kupony przy rejestracji z polecenia. Trwa to zwykle 1-3 tygodni, po czym program zaczyna ponownie działać jak powinien. Nie wiem od czego to zależy i dlaczego tak się dzieje, ale to nie pierwszy raz, a jest to wręcz cykliczne. Trzeba po prostu przeczekać, aż znowu wszystko zacznie "hulać".
Ty jeszcze kupon możesz dostać, bo kupony dla polecającego często wpadają z opóźnieniem, brat już w momencie rejestracji widział czy przyznano mu kupony, czy nie.
Co do reklamacji, to możesz próbować, ale sukcesu nie wróżę, choć mogę się mylić. Najlepiej zrób to na czacie. Po krótkiej konwersacji z botem, Evą, poproś ją po prostu o kontakt z żywą osobą.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst