Aliexpress - nowy format zwrotów?

lis 1. 2023
Nie wiem czy ktoś z, was też, to zauważył, zwracałem 2/3? Msce temu słuchawki space a40, dałem zwrot dostałem jak, zawsze etykietę APEL XXXX, ona na pudełko + kod do Paczkomatu. Zwrot przeszedł bez problemu.

Teraz zwracałem gąbki do słuchawek też przez darmowy zwrot i tu nowosc.
Brak etykiety apel. Dostałem tylko kod zwrotu do Paczkomatu i tyle. Pytałem na czacie to babka ze będzie ok zehy robić jak mi pisze w oknie zwrotu, a jak mówię że ok ale skąd będą, widzieć który to mój zwrot ile kasy itp itd, że dawniej był ten apel a teraz nic to babka dalej to samo, żeby nei martwić się. Paczka według inpost dotarła, a, według aliexpress czeka na potwierdzenie magazynu. Będę zwracał rzecz warta 230 zł i taraz się tak zastanawiam, czy tylko u mnie tej etykieta APEL brak bo może mało wartościowy produkt, czy po prostu już ich nie dają?
Aktualizacje społecznościowe

18 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika eratez
  Jak kiedyś 2-3lata temu, nie pamiętam dokładnie, zwracałem jakąś pierdołe (ok 50zł) i zrobiłem jak w zwrotach allegro. Przedmiot do paczki, na paczkę kod do paczkomatu i śru paczkę do skrytki. Dopiero chyba następnego dnia doczytałem że etykieta, że kod to tylko do otworzenia paczkomatu itp. Nie wiem jak ale zwrot dostałem, nie miałem tylko możliwości śledzenia przesyłki. (Edytowano)
  Awatar użytkownika Shinu1
  Autor
  Allegro to co innego. Nibu tyle co zwrot dostałem ( mniej o 2zl nie licząc wysyłki), ale dodałem fakturę + nr zamówienia. 50 dych przeżyje ale nie 250
 2. Awatar użytkownika fixior82
  z 2 tygodnie temu zwracałem rzecz z ali. Dostałem etykietę inpost i tyle.
  Wysłałem,paczka dotarła na drugi dzień i z 48h póżniej dostałęm zwrot
  Awatar użytkownika Shinu1
  Autor
  Czyii ten nr na paczkę do otwarcia skrytki i tyle? Bo te kody qr to do storn prowadzą