Aliexpress - nie dostarczony produkt

5
lip 23. 2020
Witam. Zamówiłam sobie na Ali kijki do chodzenia. Zapłaciłam. Sprzedawca wysłał paczkę i po trackingu wyświetla się iż paczka została dostarczona, a ja żadnej paczki nie otrzymałam. Na poczcie nie widzą nic po numerze trackingu. Czy jestem w stanie otrzymać jeszcze ten towar lub zwrot środków? Co mam robić. Sprawa dotyczy dwóch paczek, każda z tą samą zawartością i od tego samego sprzedawcy.

283492.jpg
283492-O3Lim.jpg


Poza tym wyświetla się iż kraj docelowy to rosja, a ja zamówiłam na swój adres (oczywiście w Polsce) - sprawdziłam i jest poprawny
Aktualizacje społecznościowe
Zagraniczne zakupy
5 Komentarzy
Spór otwierać.
Poczta Polska kompletnie Cię nie interesuje. Nie ma awizo, nie ma przesyłki. To była rejestrowana przesyłka? Jeśli nie, a nie minął jeszcze czas ochrony to czekaj. W innym wypadku otwieraj spór.
Spór. Wstaw w nim screenshoty z adresem do wysyłki z zamówienia i ten z trackingu pokazujący kraj dostawy. Napisz że paczka została dostarczona, ale do innego państwa.
Albo dostałeś lipny nr, sam tak miałem przy słuchawkach.
Wysyłka z pl, paczka po trzech dniach trafia do Katowic jako dostarczona
Po trzech tygodniach dostałem nowy nr i paczka trafia do mnie
Edytowane przez: "Maciej.Wojciechowski" lip 23.
Ewidentnie lipny tracking. Miałam to samo. Kupiłam okazyjnie zestaw klocków dla dziecka, wg trackingu mam u siebie paczkę a w skrzynce pusto. Podeszłam na pocztę babka sprawdziła nr i okazało się że paczka jest u faceta z 2 końca PL. Załóż spór i wrzuć screeny ewentualnie wcześniej napisz do żółtego kolegi. Ja już chyba nic tam nie kupię bo coraz mocniej w kulki lecą a do tego coraz większy % moich paczek leci na vat :/
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst