Opublikowano 23 lipca 2020

Aliexpress - nie dostarczony produkt

Witam. Zamówiłam sobie na Ali kijki do chodzenia. Zapłaciłam. Sprzedawca wysłał paczkę i po trackingu wyświetla się iż paczka została dostarczona, a ja żadnej paczki nie otrzymałam. Na poczcie nie widzą nic po numerze trackingu. Czy jestem w stanie otrzymać jeszcze ten towar lub zwrot środków? Co mam robić. Sprawa dotyczy dwóch paczek, każda z tą samą zawartością i od tego samego sprzedawcy.

283492.jpg
283492-O3Lim.jpg


Poza tym wyświetla się iż kraj docelowy to rosja, a ja zamówiłam na swój adres (oczywiście w Polsce) - sprawdziłam i jest poprawny
Aktualizacje społecznościowe

5 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Maly_Lou
  Spór. Wstaw w nim screenshoty z adresem do wysyłki z zamówienia i ten z trackingu pokazujący kraj dostawy. Napisz że paczka została dostarczona, ale do innego państwa.
 2. Awatar użytkownika Usunięty340418
  Spór otwierać.
 3. Awatar użytkownika Maciej.Wojciechowski
  Albo dostałeś lipny nr, sam tak miałem przy słuchawkach.
  Wysyłka z pl, paczka po trzech dniach trafia do Katowic jako dostarczona
  Po trzech tygodniach dostałem nowy nr i paczka trafia do mnie (Edytowano)
 4. Awatar użytkownika anet.kaleta
  Ewidentnie lipny tracking. Miałam to samo. Kupiłam okazyjnie zestaw klocków dla dziecka, wg trackingu mam u siebie paczkę a w skrzynce pusto. Podeszłam na pocztę babka sprawdziła nr i okazało się że paczka jest u faceta z 2 końca PL. Załóż spór i wrzuć screeny ewentualnie wcześniej napisz do żółtego kolegi. Ja już chyba nic tam nie kupię bo coraz mocniej w kulki lecą a do tego coraz większy % moich paczek leci na vat :/
 5. Awatar użytkownika asimply
  Poczta Polska kompletnie Cię nie interesuje. Nie ma awizo, nie ma przesyłki. To była rejestrowana przesyłka? Jeśli nie, a nie minął jeszcze czas ochrony to czekaj. W innym wypadku otwieraj spór.
Awatar użytkownika