Aliexpress . Doogee 95% rabatu przy zakupie 2 telefonów.

9
maj 5. 2020
Witajcie
jakoś tydzień temu była promocja na aliexpress na produkty ze sklepu doogee tak jak w tytule . sprzedawca teraz wysłał wiadomość żeby anulować zamówienia , że to był błąd i dostaniemy za to kupon na 20$ . Na pewno pepperki tak łatwo tego nie puszczą, i tu pojawia się pytanie jak to rozwiązać żeby te telefony jednak musieli wysłać bądź byśmy my wynieśli z tego jak największe korzyści . Na bank macie jakieś sposoby także zapraszam do dyskusji 😁
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
Pepperek to nie synonim słowa cebulak. Miej trochę godności i nie wykorzystuj pomyłki chińczyków, nawet głupi kupon dostałeś.
9 Komentarzy
Pepperek to nie synonim słowa cebulak. Miej trochę godności i nie wykorzystuj pomyłki chińczyków, nawet głupi kupon dostałeś.
Telefonów nie wyśle, miałem tak kiedyś na banggood.
Nie rób sobie nadziei, weź ten kupon i kup sobie coś taniej. nie wyśle telefonu przy takiej pomyłce...
Bardzo wysoki kupon byłabym zadowolona. Lepiej niż dostać numer do śledzenia czyjejś przesyłki i potem nie dostac zwrotu z ali (bo będzie na trackingu że paczka doszła)
Tylko wystawiony kupon będzie na rzecz niedostępną w sklepie lub w odpowiednio zawyżonej cenie. Przerabiałem to już...
gdyby to bylo kilka telefonow to moze zagryzliby zeby i wyslali. Ale w przypadku kilku czy kilkunastu tysiecy nie maja zadnego interesu aby chociaz jeden wysylac.
anet.kaleta05/05/2020 19:56

Bardzo wysoki kupon byłabym zadowolona. Lepiej niż dostać numer do śl …Bardzo wysoki kupon byłabym zadowolona. Lepiej niż dostać numer do śledzenia czyjejś przesyłki i potem nie dostac zwrotu z ali (bo będzie na trackingu że paczka doszła)


Przy „dispute” jak wskażesz w historii trackingu inne miasto/państwo to obecnie nie zwrócą?
Miałem przypadki 2-3 lata temu i nie było problemu.
ArtXX07/05/2020 01:37

Przy „dispute” jak wskażesz w historii trackingu inne miasto/państwo to obe …Przy „dispute” jak wskażesz w historii trackingu inne miasto/państwo to obecnie nie zwrócą?Miałem przypadki 2-3 lata temu i nie było problemu.


Mi zazwyczaj zwracali. Był kłopot z jakimś smiesznym małym zamówieniem na 4zł gdzie wartośc kuponu to było ponad 60zł. Nie liczyłam że wyslą i monitorowałam sprawe

Ponoc teraz zdarza sie kłopot że Ali odrzuca spór jak jest na global że paczka dotarła. Czytałam o tym nawet na pepperku w komentarzach. ktoś sie skarzył że tak miał i inni potwierdzali
Ja nadal mam dodane to zamówienie w koszyku, po rabatach tych niby 95% miały fonki wyjść jakieś 65 zł, a dzisiaj wchodzę w to zamówienie i coś takiego, tzw dostosowanie cen i kwota ponad 42 tys Mieliście taką sytuacje kiedyś?
PS: konkretnie podnieśli cenę
4336421.jpg
Edytowane przez: "GrzesYou" maj 7.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst