Aliexpress - czy to już koniec tanich zakupów? :P

Jan 13. 2023
Co to się podziało z tym Aliexpress że nie ma dają żadnych kuponów? Od dwóch miesiecy nie ma nic, a jak wchodzę na stronę przed zalogowaniem to widzę, że zniknęły nawet te oferty z badziewiem za 0.01$. Ktoś zakręcił kurek z kuponami? Bo tak właśnie po 01.01.2023 cyk i brak tych wszystkich bonusów dla nowych i ceny mocno w górę. Czy to juz koniec ich dotychczasowej polityki? Wiecie co tam się dzieje?
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Skomentuj

20 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Na amerykańskim Ali są kupony dla nowych.

  12420400-McThV.jpg
  Avatar
  da się zamawiać na pl adres?
 2. Avatar
  Liczą pieniądze 💰
 3. Avatar
  kumulacja nieszczęść z ostatnich lat:
  - zaczęli doliczać VAT
  - szalony kurs USD/PLN
  - droga spedycja z Chin do Europy, najpierw z powodu Covida (zamarł ruch lotniczy, transport morski solidnie zdrożał) a potem z powodu wojny (transport lotniczy wrócił ale ceny też są kosmiczne).

  Indywidualne sprowadzanie pierdułek z Chin przestało sie opłacać
  Avatar
  To masz rację, ale z drugiej strony nasi polscy producenci czy importerzy, ściągać stamtąd towar, mają też podwyższone koszty. Skoro więc kiedyś (nie kupuje już na Ali, więc nie wiem jak teraz) można było wyrwać rzeczy kilkukrotnie tańsze niż na alledrogo, to wydaje mi się, że z grubsza ten stosunek powinien się utrzymać.
 4. Avatar
  Też to zaobserwowalem, czekam od września na kupony i nie ma, i jeszcze dla nowych zlikwidowali. Może jak shopee się na Polskę obrazili
  Avatar
  Nie chodzi o Polskę. W innych krajach EU podobna sytuacja. Przynajmniej tak to z grubsza wygląda i przez WWW. Być może przez aplikację jest nadal taka możliwość. Ale w USA jak najbardziej da się wyhaczyć kupon również przez stronę. Wstęp do wyjścia z Europy? (Edytowano)
 5. Avatar
  Mnie bardziej irytuje brak wysyłki do ich paczkomatów, które mam blisko!
  I możliwość darmowego zwrotu.
 6. Avatar
  Autor
  W poprzednich latach pamiętam, że zawsze wrzucali jakieś kupony przed końcem naszego roku, potem na początku nowego roku, potem chyba z okazji świętowania ich chińskiego nowego roku, wiec w grudniu/styczniu zawsze coś się działo, a tu teraz chinski nowy rok za pasem, wiec znowu wszystko bedzie na jakis czas wstrzymane, a kuponów brak.
  No i zmiana promocji na stronie głównej mnie najbardziej zastawnawia, w ogóle nie pokazują już zadnych promocji, nawet tych drobiazgów "dla nowych" wiec tak to wygląda jakby ich polityka zachęcania nowych uzytkowników własnie dobiegła końca
  Avatar
  A to co to jest ?

  12425424-heLGx.jpg
 7. Avatar
  Lepsze oferty dla nowych się pojawily, ale bez kuponow.
  Może na starych kontach się coś pojawi, ktoś sprawdzał?
Avatar