Aliexpress - cebulowe zakupy / fake tracking / chińczyk oferuje zwrot PayPal

2
sty 23. 2018
Otóż mam pewien kłopot z chińczykiem.

Kupiłem sobie od niego lampki rowerowe ą w znakomitej cenie

69837-hDYYE.jpg
Natomiast chińczyk podał mi fake tracking (LF171927949CN) i zgodnie z nim paczka już została doręczona, lecz w zupełnie inne miejsce w Polsce (Olsztyn)

Oferuje mi zwrot pieniędzy przez PayPal (nie chcę) i żebym potwierdził odebranie (nie zamierzam).

Czy jest szansa, żeby przycisnąć go do ściany tak, żeby jednak wysłał do mnie ponownie te lampki ? Dobra cena i znam ich jakość, mam już jedną, więc mi na niej zależy..


Następnym razem zamówię pojedynczo na więcej kont, może szansa się zwiększy na otrzymanie paczki
Aktualizacje społecznościowe
PayPal OkazjePayPal kupony rabatowe
2 Komentarze
Raczej szans, nie ma. Już miałem wiele razy taką sytuacje, że coś kupiłem dosyć tanio (nie wysłał albo nie doszło) i miałem refund przez dispute bo nie chciał ponownie wysłać tego samego.

PS.
Dziwne bo przecież na chłopski rozum lepiej mieć $ w garści niż chiński towar (dla sprzedawcy) Zakładaj spór, nie gódź się na żadne paypale.
miałem taką sytuację, że towar przyszedł strasznie poryswany - myszka pc. Że była piekielnie tania i ogólnie bardzo fajna, zostawiłem ją i założyłem spór, w końcu sprzedający zgodził się na częściowy refund i prosił o podanie konta paypal. Jako, że się nie zgodziłem, aliexpress się wtrąciło i samo postanowiło zwrócić mi kwotę wcześniej ustaloną ze sprzedającym. Na paypale się nie zgadzaj. nie potwierdzaj też odbioru przesyłki, bo od tego momentu zostaniesz całkowicie olany.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsze dyskusje