Aliexpress - cebulowe zakupy / fake tracking / chińczyk oferuje zwrot PayPal

2
sty 23. 2018
Otóż mam pewien kłopot z chińczykiem.

Kupiłem sobie od niego lampki rowerowe ą w znakomitej cenie

69837-hDYYE.jpg
Natomiast chińczyk podał mi fake tracking (LF171927949CN) i zgodnie z nim paczka już została doręczona, lecz w zupełnie inne miejsce w Polsce (Olsztyn)

Oferuje mi zwrot pieniędzy przez PayPal (nie chcę) i żebym potwierdził odebranie (nie zamierzam).

Czy jest szansa, żeby przycisnąć go do ściany tak, żeby jednak wysłał do mnie ponownie te lampki ? Dobra cena i znam ich jakość, mam już jedną, więc mi na niej zależy..


Następnym razem zamówię pojedynczo na więcej kont, może szansa się zwiększy na otrzymanie paczki
Aktualizacje społecznościowe
2 Komentarze
Raczej szans, nie ma. Już miałem wiele razy taką sytuacje, że coś kupiłem dosyć tanio (nie wysłał albo nie doszło) i miałem refund przez dispute bo nie chciał ponownie wysłać tego samego.

PS.
Dziwne bo przecież na chłopski rozum lepiej mieć $ w garści niż chiński towar (dla sprzedawcy) Zakładaj spór, nie gódź się na żadne paypale.
miałem taką sytuację, że towar przyszedł strasznie poryswany - myszka pc. Że była piekielnie tania i ogólnie bardzo fajna, zostawiłem ją i założyłem spór, w końcu sprzedający zgodził się na częściowy refund i prosił o podanie konta paypal. Jako, że się nie zgodziłem, aliexpress się wtrąciło i samo postanowiło zwrócić mi kwotę wcześniej ustaloną ze sprzedającym. Na paypale się nie zgadzaj. nie potwierdzaj też odbioru przesyłki, bo od tego momentu zostaniesz całkowicie olany.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst