Aliexpress

4
sie 2. 2020
Witam. Planuję zakup smartwatch przez aliexpress. Zastwiam się czy te dwa sklepy są godne zaufania. Korzystał ktoś z ich usług? Z góry dziękuję za pomoc.
1)MALL Store

2)MC Global Store
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
4 Komentarze
Jak będzie coś nie tak to masz gwarancje zwrotu kasy...
mpska03/08/2020 06:46

Jak będzie coś nie tak to masz gwarancje zwrotu kasy...


A mógłbym mi powiedzieć jak to się robi? Nigdy nie zamawiałem jeszcze na Ali, no i czy serio mam 100% pewności że oddadzą mi kasę?
Patryk_Rafalski03/08/2020 10:43

A mógłbym mi powiedzieć jak to się robi? Nigdy nie zamawiałem jeszcze na Al …A mógłbym mi powiedzieć jak to się robi? Nigdy nie zamawiałem jeszcze na Ali, no i czy serio mam 100% pewności że oddadzą mi kasę?


O zwrot możesz być spokojny. Ali dba o swoje dobre imię. Jak coś będzie nie tak to klikasz ,,otwórz spór'', klikasz Refund Only, jeżeli nie dostałeś towaru, albo jest nie taki, jaki powinien być, wpisujesz kwotę i uzasadnienie, ewentualnie dowody np. zdjęcia, wysyłasz i czekasz. Najpierw sprzedawca ma czas na odpowiedzenie na Twój spór, a potem wkracza obsługa Aliexpress i rozpatruję wniosek (praktycznie zawsze na korzyść kupującego). Jak zatwierdzą wniosek to czekasz na zwrot kasy... i tyle.
Przykładowo zamawiałem szczoteczke soniczną za 200zl, pomyślałem chj niech idzie miesiąc-półtorej, zęby mi nie wypadną, ale niech kur NADA PRZESYŁKĘ W DEKLAROWANYM CZASIE, ale cóż, po tygodniu chyba chłopiec zapomniał wysłać więc nacisnąłem button REFUND or whatever i po 2 dniach (sic!) miałem pieniądze spowrotem na koncie (płacone blikiem). Wkurhiłem się i zamówiłem za stowe wiecej z alledrogo, nextday wziąłem pastę w kieszeń i już pod paczkomatem sobie umyłem ząbki.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst