AliExpress

5
wrz 1. 2019
Witam, mam pytanie odnośnie zakupów na AliExpress.
Jak najlepiej płacić za zakupy tz. jaka forma? Kiedyś coś czytałem, że ludzie płacą przez paypala czy tam payu bo wtedy mają gwarancję zwrotu pieniędzy gdyby paczka nie została wysłana albo zagubiona?
Czyli najlepiej np. przewalutować kasę przez revolut, następnie przelać ją na paypala/payu i wtedy dokonać płatności? Czy bezpośrednio przez revolut płacić?

Jeszcze pytanie odnośnie form wysyłki. Jak są oznaczone wysyłki w których mam gwarancję, że nie zostaną w kraju opodatkowane?

Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.
Aktualizacje społecznościowe
5 Komentarzy
Ogolnie na twoje pytania wszystko znajdziesz w google. Jest tego odgroma poradnikow, opisow, przykladow jak kupowac na ali, jak placic itp.
Placac przez paypala na ali masz drozej bo ali pobiera oplaty za ta usluge. Tak, paypal daje ochrone kupujacemu w wypadku zagubienia przesylki. Ali tez ma ochrone kupujacego: sale.aliexpress.com/pl/…GId Najlepsz aopcja do placenia jest revolut + podpieta karta walutowa w usd.
Co do form wysylki nie masz takiej gwarancji ominiecia czy vatu.
Na ali płać kartą z revolut. W innych sklepach paypalem z podpiętą kartą revoluta. A wszystko jest rozpisane tyle razy że nie bedę tu tłumaczył
Mowca01/09/2019 21:16

Ogolnie na twoje pytania wszystko znajdziesz w google. Jest tego odgroma …Ogolnie na twoje pytania wszystko znajdziesz w google. Jest tego odgroma poradnikow, opisow, przykladow jak kupowac na ali, jak placic itp.Placac przez paypala na ali masz drozej bo ali pobiera oplaty za ta usluge. Tak, paypal daje ochrone kupujacemu w wypadku zagubienia przesylki. Ali tez ma ochrone kupujacego: https://sale.aliexpress.com/pl/__pc/v8Yr8f629D.htm?spm=a2g0o.cart.1000001.2.67e43c00hCLGId Najlepsz aopcja do placenia jest revolut + podpieta karta walutowa w usd.Co do form wysylki nie masz takiej gwarancji ominiecia czy vatu.


"ajlepsz aopcja do placenia jest revolut + podpieta karta walutowa w usd." to zdanie chyba zwiera błąd
Weabster01/09/2019 22:13

"ajlepsz aopcja do placenia jest revolut + podpieta karta walutowa w usd." …"ajlepsz aopcja do placenia jest revolut + podpieta karta walutowa w usd." to zdanie chyba zwiera błąd


No tak, starczyłoby samo określenie revolut.
Avatar
Usunięty208982
Ja wybieram przelewy24 i blikiem place
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst