Akumulatory 18650 pytanie o przydatność

5
sie 9.
cześć. mam pytanie - odnalazłem ostatnio kilka akumulatorów 18650 a właściwie to co z nich zostało. Ktoś najprawdopodobniej nie zastanawiając się zbyt długo wyciągał na siłę te aku z baterii od laptopa i tak zostawił. Poniżej zamieszczam fragment zdjętej folii i przykładowe fotki kilku aku. Widać były one zmostkowane wewnątrz plastikowej obudowy i teraz nie wiem czy po takim "demontażu" nadają się one jeszcze do użytku. dajcie znać co o tym sądzicie. dzięki z góry i pozdrawiam
178775.jpg178775.jpg178775.jpg178775.jpg178775.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Różne
5 Komentarzy
O ile trzymają pojemność to jak najbardziej możesz z nich korzystać. Sam mam trochę takich wybebeszonych z baterii ogniw i sprawują się jak należy.
Przeszlifuj zadziory papierem ściernym i masz jak nówki
@piskorpep@przemek.pajewski dzięki wielkie - właśnie o to mi chodziło powiedzcie jeszcze czy brak tej plastikowej osłony wpływa jakkolwiek na użytkowanie tych baterii?
CayennePeqqer09/08/2019 22:03

@piskorpep @przemek.pajewski dzięki wielkie - właśnie o to mi chodziło p …@piskorpep @przemek.pajewski dzięki wielkie - właśnie o to mi chodziło powiedzcie jeszcze czy brak tej plastikowej osłony wpływa jakkolwiek na użytkowanie tych baterii?Absolutnie nie wpływa, tam było tylko info o typie ogniwa. Oby tylko tym nieosłoniętym metalem do niczego w używanym urządzeniu nie dotykało.
wlasnie takie z demontazu w kilku convoyach smigaja az milo sprobuj naladowac jak sie laduja i nie grzeja jakos przesadnie to beda sluzyc jeszcze dlugo...
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje