AirDots lub podobne do biegania

12
paź 15. 2019
Cześć,

Czy ktoś z Was używa Xiaomi AirDots/QCY QS2/Haylou GT1 na bieżni, czy w plenerze?

Nie wiem, czy nie będą wypadać z ucha podczas biegania.

W bezprzewodowych 'z kabelkiem' obija mi się o szyję pilot przy prawej słuchawce i dostaje szału
Aktualizacje społecznościowe
12 Komentarzy
Kupiłem airdots od xiaomi niestety mi one nie odpowiadają. Zdecydowanie wolę z kablem.
Kondorro15/10/2019 09:23

Kupiłem airdots od xiaomi niestety mi one nie odpowiadają. Zdecydowanie w …Kupiłem airdots od xiaomi niestety mi one nie odpowiadają. Zdecydowanie wolę z kablem.


Ale wypadają, czy nie odpowiadają?
W zestawie masz 3 różne gumowe nakładki do słuchawek. Mimo tego mi wypadają.
Mam QCY i na bierzni podczas lekkiego truchtu siedzą. Póki co nie musiałem ani razu poprawiać, ani nie miałem wrażenia, że zaraz wypadną.
Dzisiaj sprawdzę haylou GT1. Przyszedł mi dzisiaj Garmin więc mam motywację do biegania . Jakbym zapomniał napisać to przypomnij na priv.
lobr15/10/2019 15:50

Dzisiaj sprawdzę haylou GT1. Przyszedł mi dzisiaj Garmin więc mam mo …Dzisiaj sprawdzę haylou GT1. Przyszedł mi dzisiaj Garmin więc mam motywację do biegania . Jakbym zapomniał napisać to przypomnij na priv.


I jak wrażenia?
voluu16/10/2019 06:06

I jak wrażenia?


Słuchawki nie wypadły, ale w prawym uchu musiałem co 200 m dociskać. Słychać też mocniej ocieranie się ich o uszy niż muzykę. Słucham tak na 40% głośności. Natomiast jak się okazało po skończonym treningu, miałem prawą słuchawkę w lewym uchu i odwrotnie

Za niedługo biegnę do pracy, postaram się założyć je dobrze tym razem
lobr16/10/2019 06:12

Słuchawki nie wypadły, ale w prawym uchu musiałem co 200 m dociskać. Sły …Słuchawki nie wypadły, ale w prawym uchu musiałem co 200 m dociskać. Słychać też mocniej ocieranie się ich o uszy niż muzykę. Słucham tak na 40% głośności. Natomiast jak się okazało po skończonym treningu, miałem prawą słuchawkę w lewym uchu i odwrotnie Za niedługo biegnę do pracy, postaram się założyć je dobrze tym razem


Trzymam kciuki, żeby się udało założyć słuchawki poprawnie czekam zatem na ponowną opinię
voluu16/10/2019 06:33

Trzymam kciuki, żeby się udało założyć słuchawki poprawnie czekam zatem …Trzymam kciuki, żeby się udało założyć słuchawki poprawnie czekam zatem na ponowną opinię


Jest ok tzn w prawym uchu i tak musiałem poprawiać co jakiś czas ale było to może co kilka minut, więc dla mnie ok.

Minus jest taki że dotyk jest czuły i przy poprawianiu często muzyka się pauzuje albo przełącza na kolejny utwór.
Mam QCY QS2, biega się dobrze, mi akurat nie wypadają, dobrze tłumią odgłosy otoczenia. Ale dla mnie są zbyt ciche. Słucham na 100% głośności i jak dla mnie mogłyby być głośniejsze. Ktoś ma porównanie z innymi słuchawkami w podobnej cenie? Szukam czegoś co będzie jednak głośniej grało.
garob16/10/2019 07:22

Mam QCY QS2, biega się dobrze, mi akurat nie wypadają, dobrze tłumią odg …Mam QCY QS2, biega się dobrze, mi akurat nie wypadają, dobrze tłumią odgłosy otoczenia. Ale dla mnie są zbyt ciche. Słucham na 100% głośności i jak dla mnie mogłyby być głośniejsze. Ktoś ma porównanie z innymi słuchawkami w podobnej cenie? Szukam czegoś co będzie jednak głośniej grało.


Ja w Haylou GT1 biegnąc wzdłuż ruchliwej ulicy, słucham na 50% i nie mam problemu, tzn słyszę w słuchawkach to co chcę usłyszeć (albo tak mi się wdydaje). Oczywiście słyszę też wszystkie jadące ciężarówki i nieciężrówki , ale nie mam z tym problemu. Raczej nigdy nie słucham na głośności 100% w żadnych słuchawkach.

Wydaje mi się, że ja mam problem ze słuchem (strasznie opornie idzie mi rozumienie angielskich dialogów), więc nie to że coś sugeruje, ale może warto odwiedzić lekarza
Korzystam od prawie miesiąca z Airdotsów, nie wypadają, grają fajnie, wygodne.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst