A2Mobile 1GB w roamingu w Niewyczerpalne Wszystko za 19,90PLN

17
paź 15. 2017
Aktualizacje społecznościowe
A2mobile OkazjeRóżne

Grupy

17 Komentarzy
To jest okazja, czy info ?
Myślę że jeśli ktoś wejdzie na byle komórkomat to a2mobile jest na 1 miejscu. Sam mam i polecam, ludzie nie naciągać się na nju ani nic tutaj za 20 bezwzględne złote mamy wszystko.
402994-Mm1cC.jpg
DawidWalczykpaź 15. 2017

Myślę że jeśli ktoś wejdzie na byle komórkomat to a2mobile jest na 1 miejs …Myślę że jeśli ktoś wejdzie na byle komórkomat to a2mobile jest na 1 miejscu. Sam mam i polecam, ludzie nie naciągać się na nju ani nic tutaj za 20 bezwzględne złote mamy wszystko. [Obrazek]


Przeniosłem już całą rodzinkę do a2mobile.


Szczerze - mogę polecić.
Brak HDvoice. Jeśli komuś nie zależy na wyższej jakości połączeń lub korzysta z urządzeń bez HDvoice - również niczego lepszego nie znalazłem. 10pln za pakiet głosowy - zamiast stacjonarnego...
I to jest to. Podziękuję Orange. A dodatkowy 1gb w roamingu też się przyda.
1GB internetu? Dzięki, postoję.
^^ ...w roamingu...
QLogic15/10/2017 13:51

^^ ...w roamingu...

Tak, tylko że na załączonym zrzucie jest informacja o połączeniach, SMS/MMS bez limitu, ale nic o pakiecie danych, tylko ten 1GB w roamingu, to skąd mam wiedzieć ile jest w kraju?

Edit: Już widzę, niby nielimitowany, ale po 5GB zwolniony do 3Mbitów, po 10 do 1Mbita, a po 15 do 512Kbitów. Czyli tak jak wszędzie, tylko ograniczenia prędkości bywają różne.
Edytowane przez: "generalnieniepije" paź 15. 2017
No super, wow 5GB internetu na maksa gdzie w nju mam 40GB za 29zl
zależy kto do czego neta potrzebuje...do przeglądania wystarczy nawet 512 kbps.
Testuję a2mobile od prawie roku i mogę polecić. Sprawdzałem roaming we Francji i Portugalii wszystko działa bez najmniejszch problemów, zarówno połączenia, SMS, mms i internet. W ubiegłym roku testowałem virginmobile w roamingu to tragedia poczynając od połączeń kończąc na internecie, który praktycznie nie działał.
Na zasięgu jakiej sieci działają?
generalnieniepijepaź 15. 2017

Tak, tylko że na załączonym zrzucie jest informacja o połączeniach, SMS/ …Tak, tylko że na załączonym zrzucie jest informacja o połączeniach, SMS/MMS bez limitu, ale nic o pakiecie danych, tylko ten 1GB w roamingu, to skąd mam wiedzieć ile jest w kraju?Edit: Już widzę, niby nielimitowany, ale po 5GB zwolniony do 3Mbitów, po 10 do 1Mbita, a po 15 do 512Kbitów. Czyli tak jak wszędzie, tylko ograniczenia prędkości bywają różne.

Niby tak jak wszędzie ale jednak lepiej hehe
DamianKlimekpaź 15. 2017

Na zasięgu jakiej sieci działają?

Czasem mi łapie Plusa więc na to wychodzi
Jestem u nich od Lipca i jak dotąd wszystko działa ok. Jedynie internet LTE w godzinach szczytu potrafi znacznie zwolnić, ale 3G już śmiga.
Również polecam, zasięg plusa ładnie trzyma. Jak komuś wystarczy 5gb neta na pełnej prędkości, to nie ma co się zastanawiać. Świetna opcja także dla kogoś, kto używa telefonu tylko do dzwonienia (9,90 zł miesięcznie do wszystkich).
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje