Xbox Game Pass Ultimate na urządzeniach mobilnych rozbudowane o gry ze wstecznej kompatybilności

mar 31. 2021
Sympatycy klasyków będą mogli ogrywać produkcje za pomocą urządzeń mobilnych. Do Xbox Game Pass (Cloud Gaming) trafią gry ze wstecznej kompatybilności.

Gdy Sony rezygnuje ze wsparcia PlayStation Store w PS3, PS Vity oraz PSP, Microsoft właśnie zapowiada rozbudowanie swojego Cloud Gamingu o produkcje ze wstecznej kompatybilności. Gracze otrzymają możliwość zapoznania się z kolejnymi grami z Xboksa oraz Xboksa 360 na smartfonach oraz tabletach.

Amerykańska korporacja już wcześniej zapewniła pełne wsparcie wstecznej kompatybilności na swoich konsolach (Xbox Series X|S i Xbox One), a teraz firma chce wykorzystać klasyki, by zaoferować graczom na urządzeniach mobilnych takie pozycje jak Gears of War czy też The Elder Scrolls III: Morrowind.

Fani Microsoftu mogą liczyć na kolejne aktualizacje katalogu, który będzie systematycznie rozbudowywany, by sympatycy rozgrywki w starsze pozycje mogli cieszyć się wieloma świetnymi historiami. Warto zwrócić uwagę, że amerykańska korporacja pamięta o zabawie na ekranie – w tej sytuacji nie potrzebujemy nawet kontrolera.

Na dobry początek zagramy w:

Banjo-Kazooie
Banjo-Tooie
Double Dragon Neon
Fable II
Fallout: New Vegas
Gears of War 2
Gears of War 3
Gears of War: Judgment
Jetpac Refuelled (włączone sterowanie dotykowe)
Kameo
Perfect Dark
Perfect Dark Zero
The Elder Scrolls III: Morrowind
The Elder Scrolls IV: Oblivion
Viva Piñata (włączone sterowanie dotykowe)
Viva Piñata: TIP (włączone sterowanie dotykowe)

Źródło: PPE

378684.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Różne
Dyskusje
Najlepsze komentarze
12 Komentarzy
Prześlij Komentarz