70mai dash cam pro ? GPS? Coś innego?

9
cze 29. 2020
Siemka,
na alie widzę że można za ~270zl kupić wersję z GPS, z kartą pamięci i z wysyłką z Polski. Czy w tej cenie znajdę coś lepszego? Warto dopłacać do wersji z GPS?
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
9 Komentarzy
W Polsce nie znajdziesz niczego lepszego. W Chinach być może tak, ale mało prawdopodobne.
Czy dopłacać do GPSa? Do czego chciałbyś go używać? Do pomiaru prędkości? Pamiętaj że to nagrywa również wtedy, gdy przekraczasz prędkość
stark299129/06/2020 16:47

W Polsce nie znajdziesz niczego lepszego. W Chinach być może tak, ale mało …W Polsce nie znajdziesz niczego lepszego. W Chinach być może tak, ale mało prawdopodobne.Czy dopłacać do GPSa? Do czego chciałbyś go używać? Do pomiaru prędkości? Pamiętaj że to nagrywa również wtedy, gdy przekraczasz prędkość


No ten asystent kierowcy mnie interesuje, czy to ma w ogóle sens? Z tego co widzę to wszyscy tylko narzekają, ale jak patrzyłem to różnica w cenie była jakieś 20zł (bez GPS a z GPS). Bo w chwili obecnej jestem pewny że wezmę 70mai w wersji pro, ale czy GPS do czegoś w ogóle się przydaje to już nie wiem.
lukasz.s29/06/2020 22:41

No ten asystent kierowcy mnie interesuje, czy to ma w ogóle sens? Z tego …No ten asystent kierowcy mnie interesuje, czy to ma w ogóle sens? Z tego co widzę to wszyscy tylko narzekają, ale jak patrzyłem to różnica w cenie była jakieś 20zł (bez GPS a z GPS). Bo w chwili obecnej jestem pewny że wezmę 70mai w wersji pro, ale czy GPS do czegoś w ogóle się przydaje to już nie wiem.


Nie korzystam, bo to w tanich kamerkach działa jak chce i głównie denerwuje. Mam jeszcze kamerkę od Garmina gdzie były takie ulepszacze jak asystent pasa i wykrywacz kolizji i uwierz, nie ma nic fajnego w tym, że Ci nagle kamera głośno zapika jak będziesz przejeżdżał przez zakręt i zbliżysz się do linii.
A te 20 zł różnicy to raczej oznacza że wersja bez GPS jest droga, ja taką kupiłem za mniej niż 200 zł.
Może ktoś inny Ci coś jeszcze doradzi na temat GPSa.
stark299130/06/2020 07:05

Nie korzystam, bo to w tanich kamerkach działa jak chce i głównie de …Nie korzystam, bo to w tanich kamerkach działa jak chce i głównie denerwuje. Mam jeszcze kamerkę od Garmina gdzie były takie ulepszacze jak asystent pasa i wykrywacz kolizji i uwierz, nie ma nic fajnego w tym, że Ci nagle kamera głośno zapika jak będziesz przejeżdżał przez zakręt i zbliżysz się do linii.A te 20 zł różnicy to raczej oznacza że wersja bez GPS jest droga, ja taką kupiłem za mniej niż 200 zł. Może ktoś inny Ci coś jeszcze doradzi na temat GPSa.


No w chwili obecnej żadnej promki nie widzę więc wersja pro z kartą 64gb wychodzi 250zl
kartę możesz w sklepie dokupić za ok 20zł.
Sam teraz też szukam tej kamery w promocji dla ojca (wcześniej miał 70mai dash cam ale poszła w mak po wypadku). gps można zawsze z czasem dokupić, nie jest to majątek. Najtańsze bez gps widziałem za ok 210 (jakieś 52usd z wysyłką z PL)
doliczając goodie cashback wyjdzie koło 200zł.
Gps jest w sumie bezużyteczny. Zapisuję prędkość ale możesz ją podejrzeć jedynie łącząc się aplikacją z kamerką co jest upierdliwie. Żeby zobaczyć na kompie dane z gps musisz użyć specjalnej aplikacji do wydobycia tych danych. Oczywiście godzina nie potrafi się ustawić w kamerce na podstawie GPS, więc więcej pożytku z tego nie ma, bo te asystenty to tylko wkur.
iris9820/07/2020 13:16

Gps jest w sumie bezużyteczny. Zapisuję prędkość ale możesz ją podejrzeć je …Gps jest w sumie bezużyteczny. Zapisuję prędkość ale możesz ją podejrzeć jedynie łącząc się aplikacją z kamerką co jest upierdliwie. Żeby zobaczyć na kompie dane z gps musisz użyć specjalnej aplikacji do wydobycia tych danych. Oczywiście godzina nie potrafi się ustawić w kamerce na podstawie GPS, więc więcej pożytku z tego nie ma, bo te asystenty to tylko wkur.


Nie zgodzę się z Tobą , wystarczy troszkę poszukać w necie by dowiedzieć się ,że na 70mai Pro istnieje kilka wersji firmware alternatywnego , poprawiono nagrywanie w nocy , umieszczenie danych prędkości i wiele innych.
Jaroooos27/07/2020 11:05

Nie zgodzę się z Tobą , wystarczy troszkę poszukać w necie by dowiedzieć si …Nie zgodzę się z Tobą , wystarczy troszkę poszukać w necie by dowiedzieć się ,że na 70mai Pro istnieje kilka wersji firmware alternatywnego , poprawiono nagrywanie w nocy , umieszczenie danych prędkości i wiele innych.


Tak, koleś zmodyfikował firmware żeby poprawić kolorki i bitrate, no i to by było chyba na tyle.
Z czym się konkretnie nie zgadzasz, bo nie napisałeś tego?
Dane prędkości w modzie firmware są tak samo jak w oryginale - nie widoczne na nagraniu po zgraniu na kompa, tak jak opisałem.
Nie zgodzę się z Tobą ,że "Gps jest w sumie bezużyteczny".
Piszesz negatywnie o asystencie , który najlepiej sprawdza się na drogach szybkiego ruchu ,autostradach gdy monotonna jazda może doprowadzić do przyśnięcia.
W mieście jesteś praktycznie cały czas skupiony na drodze .(no może trochę mniej w pobliżu kąpielisk itp )
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst