PS Plus Collection działa na PS4

lis 12. 2020
Sony rozpoczęło nową generację nie tylko ze świetną ofertą PlayStation Plus, ale zaoferowało graczom również PS Plus Collection. Zestaw tytułów powinien być dostępny wyłącznie na PS5, ale z pomocą znajomego lub kogoś z rodziny, możemy grać w gry także na PS4.

PS Plus Collection to specjalna oferta gier przygotowana dla klientów PlayStation 5, którzy opłacają abonament PlayStation Plus. W ofercie znajduje się świetny zestaw hitów z PS4 – wszystkie pozycje otrzymały ulepszenia i działają lepiej na next-genowej konsoli Sony.

Sony oficjalnie nie pozwala aktywować PS Plus Collection na PlayStation 4, ale sytuację można obejść – trzeba jedynie znaleźć znajomego z PlayStation 5. Posiadacz nowej generacji musi zalogować się na konto gracza, który nie posiada PS5, wejść do zakładki PS Plus Collection (w menu konsoli), aktywować wszystkie gry, a następnie oferta będzie dostępna również na PS4.

Nie jest to łatwa sprawa (musimy znaleźć kogoś kto posiada PS5), ale biorąc pod uwagę braki w dostępności PlayStation 5, w przyszłym tygodniu na pewno znajdą się gracze, którzy nie mogli kupić next-gena, a chętnie zapoznają się z ofertą PS Plus Collection. Oczywiście nie muszę dodawać, że w tej sytuacji swoje konto najlepiej powierzyć zaufanej osobie.

Tak prezentuje się oferta PS Plus Collection:

Od Worldwide Studios:

Bloodborne
Days Gone
Detroit: Become Human
God of War
Infamous Second Son
Ratchet and Clank
The Last Guardian
The Last of Us Remastered
Until Dawn
Uncharted 4: A Thief’s End

Od partnerów:

Batman: Arkham Knight
Battlefield 1
Call of Duty: Black Ops III – Zombies Chronicles Edition
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy
Fallout 4
Final Fantasy XV Royal Edition
Monster Hunter: World
Mortal Kombat X
Persona 5
Resident Evil 7

320634.jpg
Źródło: PPE
Aktualizacje społecznościowe
Różne
Dyskusje
Najlepsze komentarze
56 Komentarzy
Prześlij Komentarz