5$ cashback przy założeniu konata na Giving Assistant

0
lis 5. 2017
Giving Assistant to serwis oferujące zwrot pieniędzy (ang. cashback) za dokonanie zakupów w wybranych serwisach internetowych. Jakby tego było mało, dzięki rejestracji w serwisie za pomocą podanego linka można dostać dodatkowo bonus powitalny w wysokości $5!

Wypłaty uzyskanych zwrotów po zakupach dokonywane są na konto PayPal. Należy więc zarejestrować się w tym serwisie za pomocą maila, który mamy podpięty pod konto PayPal, aby bez problemu otrzymać zwrot pieniędzy za zakupy. Wypłata uzyskanych środków następuje od kwoty $5,99. Oznacza to, że wraz z uwzględnieniem bonusu powitalnego wystarczy kupić nawet niezbyt drogą rzecz, aby uzyskać przynajmniej $0,99 zwrotu i efekcie uzyskać kwotę $5,99 uprawniającą do wypłaty środków zgromadzonych w Giving Assistant.

UWAGA! Serwis Giving Assistant działa w oparciu o ciasteczka (ang. coockies) i niezbyt dobrze współpracuje z dodatkami blokującymi reklamy np. AdBlock. Najbezpieczniej przed rejestracją w serwisie oraz zawsze przed dokonaniem zakupu wyłączyć tego typu dodatki oraz całość operacji przeprowadzać w trybie prywatnym przeglądarki (ang. incognito). Będziemy mieli wtedy pewność, że ciasteczka są „wyzerowane”.
Aktualizacje społecznościowe
Rozrywka
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsze dyskusje