4 Gry na ps4 za 4 PLN (lub 204 z padem) (GT Sport, LBP3, SpiderMan, TLoS)

5
cze 10. 2020
mediamarkt.pl/wybrane-gry-za-1-zl-do-dualshock-4
Uwaga bo pomysł to MEGA CEBLUA, poza tym jest czasochłonny.

Algorytm:
1. Zakładamy 4 konta na mediamarkt
2. Kupujemy pada i grę za złotówkę (najlepiej jakiś nietypowy kolor pada)
3. Dodajemy kupon powitalny -40 PLN
4. Zamówienie spełnia darmową dostawę (chyba najlepiej brać inpost)
5. Jeśli mamy odrobinę szczęścia to zamówienie będzie realizowane przez 2 różne sklepy (dlatego najlepiej inpost i nietypowy wariant pada), czyli dostaniemy dwa dokumenty z produktami (osobno pad i gra)
6. Jak dostawa przyjedzie, zabieramy fakturę za pada i samego pada, idziemy do najbliższego sklepu media i dokonujemy zwrotu (odstąpienia od umowy)
7. Środki w ciągu 2 tygodni wracają na konto.

PS1: oczywiście nic nie broni by kupić 4 pady na raz i potem zwrócić je
PS2: Jednego pada możemy zatrzymać, z tyloma grami ceny średnia za każdy produkt I tak jest całkiem okazyjna

Efektywność: już mam w ten sposób zdobyte 2 gry i trzecia z kontrolerem jedzie do paczkomatu. Osobiście zamawiam gry jedna po drugiej. Pierwszy raz zamówiłem czarnego pada i miałem na tyle szczęścia, że zamówienie realizowały i tak dwa różne sklepy, potem biały pad i teraz znowu biały.
Aktualizacje społecznościowe
5 Komentarzy
PS3: Kupon powitalny chyba opłaca się dodać tylko jeśli chcemy jakiegoś pada zachować
A jak nie dostaniemy osobno pada i gry?
To nie daje gwarancji, że będzie można zwrócić samego pada, ale na pewno jak zawsze przy zamówieniach przez Internet masz 14 dni na odstąpienie od umowy, czyli przyjmą Ci zwrot zamówienia w salonie i oddadzą hajsik Więc jedyne co możesz stracić to czas
trojanekkk11/06/2020 12:28

To nie daje gwarancji, że będzie można zwrócić samego pada, ale na pewno ja …To nie daje gwarancji, że będzie można zwrócić samego pada, ale na pewno jak zawsze przy zamówieniach przez Internet masz 14 dni na odstąpienie od umowy, czyli przyjmą Ci zwrot zamówienia w salonie i oddadzą hajsik Więc jedyne co możesz stracić to czas


I zamrozić pieniądze. Akcja brzmi znajomo bo jak pracowałem w ME to ludzie robili podobne wałki ale ze sprzętem za 1-3 tysiące. Zamawiali 5 gdzie najtańszy był za 1 zł i tylko jego kupowali.
Hah nom, do 14 dni więc nie ma tego złego
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst