2plus 2

4
cze 22. 2020
Jak dla mnie wielkie oszustwo. W reklamie 2plus 2 gratis a przy kasie pani prosi o zapoznanie sie z regulaminem ze to jednak 3plus 2. Poza tym jesli w sklepie dodaje sie artykuly tak bylo w moim przypadku poniewaz chcialam skorzystać z promocji na dzien ojca- po dodaniu artykułów musialam odczekać 15min zeby sie wgraly! Nieporozumienie. To byl ostatni raz kiedy dalam sie nabrac. I tak zostalam z 3artykulami a sklep wyszedl na swoje. Nie ma nic za darmo.
Aktualizacje społecznościowe
Różne
4 Komentarze
To może dodaj tylko o jaki sklep chodzi - może komuś zechce się sprawdzić w regulaminie warunki "2+2" ?
Ja żadnego oszustwa w tym nie widzę. 2+2 są np. Produkty do pielęgnacji twarzy, żeby stworzyć listę trzeba min. 5 produktów. Tym piątym produktem może być nawet coś za 1 zł i Jeszce dostaniesz na niego dodatkowy rabat. A np dwa kremy masz gratis.
Edytowane przez: "Tomek201" cze 23.
Tomek20123/06/2020 21:35

Ja żadnego oszustwa w tym nie widzę. 2+2 są np. Produkty do pielęgnacji twa …Ja żadnego oszustwa w tym nie widzę. 2+2 są np. Produkty do pielęgnacji twarzy, żeby stworzyć listę trzeba min. 5 produktów. Tym piątym produktem może być nawet coś za 1 zł i Jeszce dostaniesz na niego dodatkowy rabat. A np dwa kremy masz gratis.Oczywiście, zey oszustwo, bo żeby kupić i skorzystać musi być 5, a nie 4 czyli w Rosmannie 2+2=5. To są zmiany na niekorzyść, tym bardziej że rabat wynikający z kuponu nie jest od razu aktywny. I nie dostaniesz dodatkowego rabatu tylko ten wynikający z kuponu.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst