Niestety, ta dyskusja już wygasła
Zakończono

250zł dofinansowania na zakup telewizora lub 100zł na zakup dekodera

kwi 2. 2022
gov.pl/web…bt2
Zgodnie z Ustawą z dnia 24 lutego 2022 r. o wsparciu gospodarstw domowych w ponoszeniu kosztów związanych ze zmianą standardu nadawania naziemnej telewizji cyfrowej.
Na stronach rządowych można złożyć wniosek o dofinansowanie z racji przejścia na inny rodzaj nadawania telewizyjnego.
Wniosek o dofinansowanie możesz złożyć, jeśli:

 • masz ukończone 18 lat
 • jesteś zameldowana(y) na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej na pobyt stały lub czasowy powyżej 30 dni,
 • nie masz środków na zakup odbiornika cyfrowego w nowym standardzie,
 • żaden członek twojego gospodarstwa domowego nie występował już o dofinansowanie. Na jedno gospodarstwo domowe może być przyznane tylko jedno dofinansowanie.
Wniosek w twoim imieniu może złożyć także członek najbliższej rodziny lub domownik.
Kody można realizować w sklepach naziemnych jak i on-line. Więcej informacji o programie i lista sklepów biorących w niej udział dostępna jest na rządowych stronach internetowych.
Aktualizacje społecznościowe
Różne

13 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  I wezwanie do zapłaty abonamentu w gratisie, ja podziękuję.
 2. Avatar
  dabc_debc02/04/2022 22:48

  Jakie cudo? Jeśli TV to chodzi mi tylko o mały telewizorek 24 cale i n …Jakie cudo? Jeśli TV to chodzi mi tylko o mały telewizorek 24 cale i najlepiej FullHD, choć większość to HD. 250zł mogę wtedy za to dać No właśnie…chcę na dniach sprawdzić. Jutro niedziela. Może w poniedziałek się zainteresuję. Kod już mam, pozostaje coś znaleźć. A że wstyd do sklepu z tym chodzić to wolałbym przez neta. Ale jak to zrealizować w necie? Tego nie wiem. Wiem tylko tyle że niby można i tak i tak.


  Dzwoniłem do Neonet. Powiedzieli że jeszcze nie mają gotowego systemu. W przyszłym tygodniu może będzie działać, ale pani powiedziała że to nie jest pewne
 3. Avatar
  Lista sklepów, które biorą udział w akcji:
  dvbt2.gov.pl/wys…rka
  Jest Neonet, neo24, Mediamarkt, RTV euro AGD i inne.

  Najlepiej kod zrealizować na babcie/dziadka, bo ich abonament nie obowiązuje.
 4. Avatar
  W jakich chorych czasach przyszło mi życ, pieniądze z podatków rozdawane na totalnie idiotyczne rzeczy , byle tylko propaganda się kręciła (Edytowano)
 5. Avatar
  Autor
  Mmmajki02/04/2022 13:03

  I wezwanie do zapłaty abonamentu w gratisie, ja podziękuję.


  No tak, ale wiesz że w Polsce płaci się za gospodarstwo? U mnie płaci ktoś inny abonament a ja na swoje dane wziąłem ten bon. Jeśli da się kupić telewizorek w cenie 500zł ze zniżką 250zł 🤷 w czym problem?
 6. Avatar
  dabc_debc02/04/2022 14:12

  No tak, ale wiesz że w Polsce płaci się za gospodarstwo? U mnie płaci ktoś …No tak, ale wiesz że w Polsce płaci się za gospodarstwo? U mnie płaci ktoś inny abonament a ja na swoje dane wziąłem ten bon. Jeśli da się kupić telewizorek w cenie 500zł ze zniżką 250zł ? w czym problem?


  Tv za 500 zł kupisz ? Co to za cudo ?
 7. Avatar
  Sprawdzaliście może który sklep ma możliwość realizacji tego dofinansowania? Online chyba się nie da tego zrobić.
 8. Avatar
  Autor
  Omen6661602/04/2022 16:46

  Tv za 500 zł kupisz ? Co to za cudo ?


  Jakie cudo? Jeśli TV to chodzi mi tylko o mały telewizorek 24 cale i najlepiej FullHD, choć większość to HD. 250zł mogę wtedy za to dać

  rysbrys02/04/2022 20:27

  Sprawdzaliście może który sklep ma możliwość realizacji tego dofin …Sprawdzaliście może który sklep ma możliwość realizacji tego dofinansowania? Online chyba się nie da tego zrobić.


  No właśnie…chcę na dniach sprawdzić. Jutro niedziela. Może w poniedziałek się zainteresuję. Kod już mam, pozostaje coś znaleźć. A że wstyd do sklepu z tym chodzić to wolałbym przez neta. Ale jak to zrealizować w necie? Tego nie wiem. Wiem tylko tyle że niby można i tak i tak. (Edytowano)
 9. Avatar
  Autor
  rysbrys02/04/2022 22:59

  Dzwoniłem do Neonet. Powiedzieli że jeszcze nie mają gotowego systemu. W pr …Dzwoniłem do Neonet. Powiedzieli że jeszcze nie mają gotowego systemu. W przyszłym tygodniu może będzie działać, ale pani powiedziała że to nie jest pewne


  Pewnie jak podwyższą ceny No nic… ja celuję w mały telewizorek full HD do 600zł. 350zł za 24 calowca fullhd mogę dać Przeglądałem właśnie z tej listy sklepów niektórych i…sporo ćwoków już opisała że -250zł za te padła jest i niby coś jest, ale tylko HD, od biedy…jak wyjdzie 250zł finalnie? 🤷 no to trudno Ale celuję w tego philipsa 24 cale full hd. Jak na razie go nie ma i kosztuje 670zł, czyli z tym bonem wyszedłby 420zł. To jeszcze obleci.
 10. Avatar
  Autor
  Koszalineo03/04/2022 09:53

  Lista sklepów, które biorą udział w akc …Lista sklepów, które biorą udział w akcji:https://dvbt2.gov.pl/wyszukiwarkaJest Neonet, neo24, Mediamarkt, RTV euro AGD i inne.Najlepiej kod zrealizować na babcie/dziadka, bo ich abonament nie obowiązuje.


  A mnie obowiązuje. I co w związku z tym? Również otrzymałem. Nie ma znaczenia na kogo weźmiesz ten kod/bon bo i tak to jest na dane gospodarstwo. Ale jak oni weryfikują biedę to już nie wiem 🤷 (Edytowano)
 11. Avatar
  Najczęściej zaległy abo jest ściągany przy przejściu na emeryturę. Oczywiście zakładają użytkowanie przez określony czas i dają propozycje ugody na określoną kwotę. Także co się odwlecze to nie uciecze...
 12. Avatar
  Autor
  Lampaluna22/04/2022 13:46

  Najczęściej zaległy abo jest ściągany przy przejściu na emeryturę. Oczywi …Najczęściej zaległy abo jest ściągany przy przejściu na emeryturę. Oczywiście zakładają użytkowanie przez określony czas i dają propozycje ugody na określoną kwotę. Także co się odwlecze to nie uciecze...


  Ale jeśli nie masz zarejestrowanego telewizora albo radia na poczcie to… to nie masz żadnych opłat 🤷 Abonament był i jest póki co deklaratywny. Albo rejestrujesz telewizor i radio albo nie. Oczywiście brak rejestracji oznacza łamanie prawa.
Avatar