Niestety, ta dyskusja już wygasła
Opublikowano 22 godziny temu

2 Letni QD-OLED QE65S95B od Samsunga

Cześć, przymierzam się do zakupu używanego Oled'a od Samsunga ( QE65S95B). Telewizor używany rok więc ma jeszcze rok gwarancji oraz wykupioną ochronę z elektromarketu.

Cena wydaje się ok ponieważ uzgodnione jest 3500 zł. Chciałem kupić LG C3 65 cali ale nie przeszły mi raty. Bije się z myślami czy to dobry pomysł kupować telewizor który miał 2 lata temu premiere.

Waszym zdaniem ciekawy kąsek czy lepiej odpuścić starsze technologie ?
Aktualizacje społecznościowe

Kategorie

3 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika scr4tchi
  Ja ogółem odpuściłbym kupno używanego telewizora jeszcze w technologii OLED. Nie wiesz jak poprzednia osoba korzystała z tego telewizora. Jeśli byłaby to inna technologia to może. Co do drugiej części to wcale nie jest to starsza technologia. Pewnie czymś się różni, ale to pewnie drobnica.
 2. Awatar użytkownika -WilQ-
  Z używanymi oledami trzeba mega uważać , wystarczy że osoba która wcześniej korzystała nie miała pojecia że przy oledach należy unikać statycznych obrazów symboli i już masz gotowe lekkie wypalenie. Co prawda w nowoczesnych oledach jest zastowana aktywną kompensacja, ale problem nadal występuje i w razie wypalenia nie obejmuje tej usterki gwarancja. Jeśli oled to tylko mowy i jak wszystkie tv najlepiej przed zakupem sprawdzić w markecie czy nie ma bad pixeli przed zakupem. Nie wierz obsłudze w teksty typu " jeśki bedzie miał Pan problem to można zwrócić" itp. sam się raz na tym przejechałem, w media markcie. (Edytowano)
  Awatar użytkownika Piwo2złoteWbarzePO18
  miałem tak z tabletem w EuroRtv, przychodzę zwrócić a Oni że nie mogę, że mówili mi kilka x wcześniej przed zakupem...Szkoda że gadali na odwrót ale wiadomo "mogli" zapomnieć

  Musiałem jechać 20km dalej aby spróbować zwrócić, mieli tam normalnego Menadżera czy Ojca Dyrektora i przyjął zwrot choć marudził że go używałem bo ma aplikacje banku zainstalowaną... Udało mi się udowodnić że to już natywna aplikacja.
  Aaa to było tylko 300złota.

  @Autorze Dyskusji, nie bierz tego TVzora, bezpieczniej jest kupić "gorszy" nowy produkt ze sprawdzonego sklepu/www nawet przepłacają kilkoma Polskimi Królami za lepszą/uczciwą obsługę.