lip 7. 2021
W CircleK śladami poprzednich lat ruszyła gra gdzie codziennie możemy wygrać różne nagrody do odbioru na stacji, np. hot-dogi, kawy, napoje, słodycze czy bony na paliwo.

414666-Mw310.jpg
Zasady są bardzo proste, wchodzimy na circlek.pl/graj , podajemy swój numer telefonu i weryfikujemy go aby dostać sms kod upoważniający do odbioru danej nagrody. Następnie gramy w grę o prostych zasadach i następnie czekamy kolejnego dnia na sms o wygranej (szanse są bardzo duże, w tamtym roku praktycznie zdobywałem codziennie vouchery pomimo czasami słabych wyników)

Jeśli do rejestracji użyjemy numeru telefonu, który podano przy zakładaniu konta w Circle K EXTRA będziesz miał dodatkowe 30 sekund gry!

Poniżej lista nagród na każdy dzień:
414666-Zqa1J.jpg414666-m2WHb.jpg
Odbiór wygląda następująco:

  • Otrzymałeś SMSa z nagrodą? Masz teraz 72 godziny, aby odebrać ją z wybranej przez siebie stacji Circle K. Sprawdź, czy Twoja ulubiona stacja Circle K bierze udział w promocji - wystarczy, że klikniesz "przesuń, aby wybrać stację" pod linkiem, który otrzymałeś w SMSie.
  • Jesteś już na stacji Circle K w celu odbioru nagrody? Znajdź wygraną przez siebie nagrodę w sklepie i podejdź z nią do kasy. Pokaż sprzedawcy kod, który otrzymałeś w linku z SMSa.
Uwaga! Kod ważny jest tylko 5 minut. Aktywuj go będąc już przy kasie.

Dbamy o to, aby nagrody z gry były dostępne na wszystkich stacjach. Jeśli nie będzie Twojej nagrody skontaktuj się z nami, odnowimy ważność Twojego vouchera, aby odebranie nagrody było możliwe przy następnej wizycie na stacji.
Aktualizacje społecznościowe
Różne
Dyskusje
57 Komentarzy
Prześlij Komentarz